معاونت دانشجویی و فرهنگی
۱۳۹۸ دوشنبه ۶ خرداد
تاریخ: 1397/09/05 تعداد بازدید: 3
هفته بسيج گرامي باد
هفته بسيج ياد آور خاطرات بسياري در اذهان مردم ايران است خاطراتي كه رابطه مستقيم با حيثيت و آبروي يك ملت و سرزمين دارد .معاونت فرهنگي و دانشجوئي دانشگاه هفته بسيج را تبريك عرض مي نمايد.

هفته بسيج ياد آور خاطرات بسياري در اذهان مردم ايران است خاطراتي كه رابطه مستقيم با حيثيت و آبروي يك ملت و سرزمين دارد .
دفاع مقدس آيينه تمام نماي فداكاريها و رشادتهاي بسيجيان است آناني كه لشگر مخلص خدا بودند و چه خالصانه قدم در ميعادگاه عشاق گذاشتند.
بسيجي بودن يك افتخار بزرگ است چرا كه در وصف بسيج همان بس كه رهبر فرزانه انقلاب اسلامي حضرت آيت الله خامنه اي فرمودند: بسيجي يعني علي(ع) كه تمام وجودش وقف اسلام بود پس پيرو علي(ع) بسيجي واقعي است كسي كه علوي باشد در همه زمينه ها.

در وصف بسيجيان مخلص همين جمله فرمانده دلير سپاه توحيد شهيد حاج محمدابراهيم همت بس است كه فرمود :من خاك پاي بسيجيها هم نمي شوم. و اين است جايگاه بسيجيان واقعي در عالم.
اما بسيج امروز يك سازمان يا يك نهاد يا يك شخصيت حقوقي و حقيقي نيست بسيج به بركت خون شهدايش شناخته مي شود بسيج يك فرهنگ ، گفتمان و يك ايدئولوژِي اصيل در جهان بشريت است و حد و مرز نمي شناسد بسيجي ثبت نام ندارد بسيجي بودن به ويژگي هاي والاي اخلاص و تقوا بستگي دارد ودر يك كلام بسيجي يعني پيرو ولايت و  مزين به نور رهبر.

 
بسيج از بطن مردم است و جنبشي خودجوش و مردمي است كه تفاوتي اساسي با ديگر جنبش ها دارد و آن عدم عدول از ارزشهاي اوليه و اتكا به نيروي مردمي است بسيج امروز در همه عرصه ها حضوري جهادگونه دارد هركجا نياز احساس شود بسيج اولين ارگان است هميشه بسيج پيشرو بوده است و خار چشم دشمنان بسيج در مسائل سياسي و جناح بندي ها ، صف بندي ها وارد نمي شود ولي در عين حال آگاه است و بصيرت در ان يك اصل است دوست را از دشمن مي شناسد و اسير خواسته هاي گروهي نمي شود بسيج پشتيبان ولايت فقيه و پيرو رهبر است و لا غير.

 
        سالروز بسيج ياد آور دفاع مقدس و آنهمه افتخار براي ملت شرافتمند ايران مبارك باد

هفته بسيج گرامي باد
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal