معاونت دانشجویی و فرهنگی
۱۳۹۸ دوشنبه ۶ خرداد
تاریخ: 1397/10/08 تعداد بازدید: 23
جشن روپوش سفيد دانشجويان ترم 2 پرستاري دانشكده نسيبه
جشن روپوش سفيد دانشجويان ترم 2 پرستاري دانشكده نسيبه دانشگاه علوم پزشكي مازندران در روز دوشنبه 1397/10/03 از ساعت 15الي 17 در سالن طاها برگزار گرديد

اي پرستار

           اي لباس سپيد فرشتگان بر تن           قلب بر كف به عشق بيماران

يكي از خاطرات دوران زيباي دانشجويي برگزاري جشن ها و مراسم هاي گوناگون مي باشد و از جمله اين مراسم ها در رشته پرستاري جشن روپوش سفيد مي باشد . اين مراسم هر سال پس از اتمام كلاس تئوري  اصول و فنون و مهارتهاي پرستاري (پراتيك) و در آستانه شروع كارآموزي دانشجويان در بيمارستانها با حضور دانشجويان ترم دوم و اساتيد مربوطه برگزار مي گردد .

امسال اين مراسم در روز دوشنبه 1397/10/03 از ساعت 15الي 17 در سالن طاها برگزار شد مراسم با تلاوت قرآن توسط قاري عزيز آقاي شكري آغاز گرديد و پس از آن معاونت محترم آموزشي در مورد اهميت جايگاه پرستار و محاسن و معايب اين شغل صحبت نمودند و تذكراتي را جهت حضور دانشجويان به عنوان كارآموز در مراكز درماني گوشزد كردند .

در ادامه سركار خانم هزارجريبي سوپروايزر بيمارستان امام خميني ساري به عنوان سخنران مراسم به مدت بيست دقيقه صحبت نمودند . بخش بعدي مراسم تقدير و تشكر از اساتيد اصول و فنون خانمها قانعي و سواسري بود و مسابقه ، اجراي موسيقي زنده ، كليپ عكس دانشجويان ، تقدير از دانشجويان برتر اصول و فنون ، دريافت تقديرنامه و برش كيك و عكسهاي يادگيري ديگر بخشهاي برنامه روپوش سفيد بود .

در پايان دانشجويان با هم عهد بستند با پوشيدن اين لباس ، پاك و مطهر و متعهد به اين لباس بمانند و ما هم براي همه اين عزيزان آرزوي موفقيت و سلامتي داريم .

 
جشن روپوش سفيد دانشجويان ترم 2 پرستاري دانشكده نسيبه
امتیازدهی
میانگین امتیازها:5 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal