معاونت دانشجویی و فرهنگی
۱۳۹۷ شنبه ۳۰ تير
شرح حال اداره امور خوابگاهها

تامين رفاه و آسايش دانشجويان در خوابگاه به اداره امور خوابگاه ها محول شده است . خوابگاه محيطي است كه دانشجوي غير بومي دانشگاه ضمن پرداختن به آموزش ، در آنجا زندگي مي كند و در واقع بخش مهمي از زندگي دانشجوي غير بومي در خوابگاه مي گذرد . به دليل اهميتي كه دوران دانشجويي دارد و به لحاظ تاثيري كه محيط بر شخصيت افراد مي گذارد ايام سكونت در خوابگاه ها يكي از مهم ترين ايام زندگي دانشجو است .

ايامي كه گاهي پايه گذار شخصيت آينده دانشجو مي شود . ايامي كه دانشجو تجربه گران قيمت زندگي اجتماعي و حضور در مجامع عمومي را كسب مي كند . سكونت در خوابگاه فرصتي را براي دانشجو ايجاد مي كند . كه بتواند استقلال در زندگي و پذيرش مسئوليت اداره زندگي را درك كند . فرصتي كه چون همزمان با كسب دانش و قبول تعهد انجام وظيفه اي است كه قرار است در آينده عهده دار آن باشد بسيار مغتنم و باارزش است . بدون شك اين واقعيت را بايد پذيرفت كه زندگي در جمع و در محيطي عمومي بنام خوابگاه روحيه اي مناسب اين نوع زندگي را مي طلبد .دوران سكونت در خوابگاه براي دانشجوياني كه از نقاط مختلف كشور عزيزمان در يك مجموعه گرد هم آمده و با هم زندگي مي كنند و هدف مشتركشان انجام رسالت مهم خدمت انسان ها است مي تواند زمينه ساز مودت ها و برادي ها باشد .

ساختمان هاي خوابگاهي

دانشگاه در حال حاضر7 ساختمان خوابگاهي دارد كه 2 ساختمان آن بصورت متمركز در مجتمع دانشگاهي پيامبر اعظم (ص) و 5 خوابگاه ديگر بصورت پراكنده در سطح شهر قرار دارند . اسكان دانشجويان دختر در 4 ساختمان و دانشجويان پسر در 3 ساختمان مي باشد .

 

مشخصات و آدرس رئيس اداره امور خوابگاه ها

آقاي ناصر قربانيان   

آدرس : ساري ميدان امام (ره) سه راه جويبار ، ابتداي بزرگراه بسيج ، ساختمان مركزي ، طبقه دوم

تلفن 33044260-011

33044258-011

1394/08/06
امتیازدهی
میانگین امتیازها:1 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal