معاونت دانشجویی و فرهنگی
۱۳۹۷ شنبه ۳۰ تير
سيستم رزرو غذا

سيستم رزرو غذا

الف : دستگاه رزرو غذا                                                                                                                                   اين دستگاه جايگزين متصدي فروش ژتون مي شود دانشجويان با كشيدن كارت اعتباري به روي دستگاه، اطلاعات و مبلغ اعتبار خود را بر روي صفحه نمايش دستگاه مشاهده نموده و به كمك صفحه كليد آن ( با توجه به امكانات و محدوديت هاي مورد نظر مديران ) غذاي روزهاي آتي خود را (تا 20 روز ) رزرو ، و در صورت انصراف پس مي دهند .

ب : دستگاه تحويل غذا                                                                                                                                 اين دستگاه در محل تحويل غذا در سلف سرويس ( نزديكي آشپز ) نصب شده و افراد با كشيدن كارت مي توانند غذاي خود را دريافت نمايند . دستگاه در دو حالت با رزرو قبلي يا بدون رزرو قبلي كار مي كند و با انواع علائم صوتي و تصويري امكان نمايش گزارش هاي خاص ، رفع اختلاف بين آشپز و دانشجو ، اعلام كارت هاي غير مجاز ، تحويل غذا به شكل گروهي و ... را دارد .

ج : دستگاه افزايش اعتبار

اين دستگاه جهت افزايش اعتبار كارت اعتباري اتوماسيون تغذيه كاربرد دارد. با كشيدن كارت بر روي دستگاه ، اطلاعات و مبلغ اعتبار به طور اتوماتيك بر روي مانيتور ظاهر شده و اپراتور مي تواند با دريافت وجه ( فيش بانكي واريز شده توسط دانشجو ) اقدام به افزايش اعتبار نمايد . دانشجو در اين حالت مي تواند به كمك نمايشگر تعبيه شده بر روي دستگاه، تغييرات مبلغ اعتبار خود را مشاهده نمايد .

در پايان مسئولين امور دانشجويي دانشگاه اميدوار هستند تا از پيشنهادات و انتقادات سازنده شما دانشجويان عزيز در جهت بهبود برنامه غذايي و ارائه هر چه بهتر خدمات تغذيه اي ( با توجه به شرايط مالي و بودجه اختصاص يافته ) بهره مند گردند.

 

1394/07/12
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal